Wat hebben wij op de agenda

Voor de komende periode hebben we verschillende activiteiten en evenementen gepland, hieronder vindt u een overzicht van de aankomende evenementen.

Donderdag 9 februari 2023
08:30

Studiedag (lln vrij)

Vrijdag 10 februari 2023
14:30

Rapport

do 16 feb '23 t/m wo 22 feb '23
14:30 - 17:00

10 minuten gesprekken (facultatief)

Maandag 27 februari 2023
08:30

Voorjaarsvakantie

ma 13 mrt '23 t/m di 14 mrt '23
08:00 - 15:00

Oud papier containers

Woensdag 22 maart 2023
08:30

Studiedag (lln vrij)

Maandag 27 maart 2023
10:30

Theorie examen verkeer (groepen 7)

Vrijdag 7 april 2023
08:30

Goede vrijdag, vrij

Maandag 10 april 2023
08:30

2e Paasdag, vrij

ma 17 apr '23 t/m vr 21 apr '23
14:30 - 17:00

10 minuten gesprekken

Vrijdag 21 april 2023
08:30

Koningsspelen

ma 24 apr '23 t/m vr 5 mei '23
08:30 - 14:30

Meivakantie

ma 8 mei '23 t/m di 9 mei '23
08:30 - 15:00

Oud papier containers

do 18 mei '23 t/m vr 19 mei '23
08:30 - 14:30

Hemelvaart, vrij

ma 29 mei '23 t/m vr 2 jun '23
08:30 - 14:30

Pinkstervakantie

ma 19 jun '23 t/m di 20 jun '23
08:30 - 15:00

Oud papier containers

Maandag 3 juli 2023
08:30

Studiedag (lln vrij)

Woensdag 5 juli 2023
14:30

Rapport

ma 10 jul '23 t/m vr 14 jul '23
14:30 - 17:00

10 min. gesprekken (gr.7 verplicht, rest facultatief)

ma 17 jul '23 t/m di 18 jul '23
08:00 - 15:00

Oud papier containers

Woensdag 19 juli 2023
08:30

Eindejaarsfeest (lln om 12.00 uur vrij)

Vrijdag 21 juli 2023
08:30

Laatste schooldag

za 22 jul '23 t/m zo 3 sep '23
08:30 - 12:15

Zomervakantie

Maandag 4 september 2023
08:30

Eerste schooldag

Onze collega's

Gieneke

Groep 5B

Mariska

Groep 1

Jan

Conciƫrge

Maya

Groep 4B

Rob

Directeur

Kiki

Onderwijsassistent

Josette

Groep 2

Madelon

IB-er - Groep 3A

Sandra

Groep 4A

Ann

Adjunct-directeur- Groep 6B

Mark

Groep 8

Marion

Onderwijsassistent - ICT

Ilse

Groep 1

Brenda

IB-er

Kim

Groep 6B

Aleid

Groep 1/2

Janneke

Groep 3B

Inge

Groep 5B

Anne

Onderwijsassistent

Nick

Groep 5A

Lian

Groep 6A

Annerieke

Groep 4B

Daniƫlle

Groep 7 - Plusgroep

Marinda

Adjunct-directeur

Myriam

Groep 5B

Dianne

Groep 3A

Diana

Groep 1/2

Jessie

Groep 4A

Veronique

Groep 3B

Margreet

Vakleerkracht Gym